شرکت توسعه تفلون

تولید کننده انواع پلیمر های صنعتی

PA6GHS - تفلون ptfe

Rods, Sheets, Tubesدریافت

توضیحات

با داشتن ویژگی تثبیت کنندگی حرارت، رنگ سیاه و یا آبی بسته به درخواست، اکسیداسیون شدن و تخریب مولکولی در دماهای بالاتر را کاهش میدهد و از این طریق موجب افزایش طول عمر مواد میگردد.

همچنین با داشتن ویژگی های کلی PA6G کار با آن راحت بوده و دارای مقاومت بهتری در برابر اشعه های UV در مقایسه با PA6 طبیعی می باشد.

 

ویژگی ها


مقاومت در برابر گرما بهتر از PA6 طبیعی
مقاومت کششی و فشار آن همانند PA6G بوده درحالیکه مقاومت ضربه ای و شوک، همچنین مقاومت در برابر پوسیدگی آن بالاتر, ضریب اصطکاک پایین تر و روان کنندگی بالاتری دارد.
مقاوت خوب آن در برابر فرسودگی و همچنین عوامل موثر اتمسفری و تحمل خوب آن در دماهای پایین
رنگ مشکی

 

نقاط ضعف


رطوبت پذیر است گرچه این مقدار در مقایسه با PA6G پایین تر بوده و از آنجایی که ساختار ترکیبی و ابعاد بزرگتر مولکولی کیفیت بهتر محصول را در مقایسه با ابعاد و ساختار مولکولی کوچکتر سبب میشود.

 

کاربرد


ویژگی های مکانیکی مشابه به PA6GHR، در حالیکه مقاومت آن در برابر درجه حرارت بالاتر است و به لطف مشخصه های خوب مکانیکی امکان استفاده و دست آوری به قطعات در ابعاد بزرگ بهتر است. همچنین محصولی است که عمدتا جهت نگهداری و استفاده برای چرخ دنده ها با قطر بزرگ، قرقره ها، چرخ ها و کمکی های ضد سایش می باشد.
به دلیل مقاومت عالی این محصول در برابر سایش از آن در ساخت قطعات ماشین آلات و قطعات مکانیکی ساخت و ساز و در حمل و نقل جهت مصارف در چرخ های دنده ای، بلبرینگهای کمکی، یاطاقان های کشویی و غیره کاربرد فراوان دارد و به دلیل مقاومت در برابر عوامل اتمسفری از آن در صنعت کشتی سازی نیز در غلطک ها، قفل، چرخ، کمکی و یاطاقان بسیار مناسب است.
در مجاورت با محصولات غذایی و خوراکی نمی تواند باشد.
در صورت نیاز به مقاومت مکانیکی با در نظر گرفتن اینکه تغییرات رطوبتی، مشخصه های الکتریکی محصول نیز متغیر میشوند مورد استفاده قرار میگیرد.
آدرس دفتر
تهران، خیابان سهروردی شمالی، کوچه سینک، پلاک 15، واحد 7
آدرس کارخانه
قم، شهرک صنعتی محمود آباد
تلفن::
(داخلی 1) 13 51 17 88 021
فکس::
42 51 17 88 021
همراه::
09120821921
ایمیل:
polymer@italorientco.com
تلگرام توسعه تفلون
نقشه
نقشه
ارتباط با ما
پست الکترونیک    
پیام
کد امنیتی
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت با خبر شوید