شرکت توسعه تفلون

تولید کننده انواع پلیمر های صنعتی

PA66 6GX - تفلون ptfe

Rods, Sheets, Tubesدریافت

توضیحات

کوپلیمر نایلون با ویژگی های مکانیکی عالی، ترکیبی از مقاومت در برابر ضربه مثل PA6 و همچنین سختی بالا همچون PA66 میباشد. به همین دلیل کاربرد بسیار خوبی در ابزارهای اتوماتیک مصرفی در مراکز CNC دارد. وجود تثبیت کننده UV باعث می شود که آن در برابر نور ملایم نیز مقاوم باشد، از این رو برای برنامه های کاربردی در فضای باز، استفاده از این محصول بسیار مناسب است.

 

ویژگی ها


مقاومت در برابر سایش خوب حتی در محیط باز
استحکام: تنش کششی بالا و مقاومت فشاری
خود روان کننده: ضریب اصطکاک کم و عموما برای کاربردهای لغزشی از آن به روغن نیاز نمی باشد.
مقاومت U.V: به ویژه مناسب برای کاربرد در فضای باز و مخاطره آمیز بیرون به دلیل مقاومت خوب آن در برابر عوامل جوی و درجه حرارت پایین .
کاربردی جهت استفاده در ماشین های خودکار و اتوماتیک که شکسته شدن تراشه های آنها در حین کار آسانتر بوده و سختی بیشتری دارند.
ماهیت آنتی استاتیک وابسته به جذب رطوبت آن.
رنگ مشکی.

 

نقاط ضعف


رطوبت پذیر است (گرچه این مقدار نسبت به Akulon 6 بسیار پایین تر است). از این رو مشخصه های مکانیکی و ابعاد در نتیجه آن متغیر میشوند.

 

کاربرد


به لطف استحکام بالاتر آن نسبت به PA6 و مقاومت در برابر ضربه و شوک بالاتری که نسبت به PA66 دارد کاربرد فراوانی در جهت مصارف زمینه مکانیکی و تولید گیربکس، قرقره و کمکی های ضد سایش چرخ ها و قطعات دیگر که بویژه در فضای باز استفاده میشوند دارد. در زمینه ساخت و ساز و تجهیزات محرک زمینی AKULON GX می تواند در کمکی ها، یاطاقانها و قرقره ها مفید و قابل استفاده باشد و همچنین در ماشین آلات خودکار مصرف این محصول بسیار مناسب می باشد.
در تماس با محصولات خوراکی و غذایی قرار نگیرد.
در میادین الکتریکی با هدف به اینکه مشخصه های آن با تغییر در رطوبت متغیر میگردند مورد استفاده قرار میگیرد، همچنین زمانی که به مقاومت مکانیکی بالاتر نیاز است کاربرد دارد.
از لحاظ شیمیایی در محیط های قلیایی و در ترکیبات معدنی و حلال مقاوم است.
آدرس دفتر
تهران، خیابان سهروردی شمالی، کوچه سینک، پلاک 15، واحد 7
آدرس کارخانه
قم، شهرک صنعتی محمود آباد
تلفن::
(داخلی 1) 13 51 17 88 021
فکس::
42 51 17 88 021
همراه::
09120821921
ایمیل:
polymer@italorientco.com
تلگرام توسعه تفلون
نقشه
نقشه
ارتباط با ما
پست الکترونیک    
پیام
کد امنیتی
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت با خبر شوید