شرکت توسعه تفلون

تولید کننده انواع پلیمر های صنعتی

PA6 G WLF - تفلون ptfe

Rods, Sheets, Tubesدریافت

توضیحات

تهیه شده از نایلون تزریقی 6 - رنگ قرمز و افزودن روان کننده جامد می باشد که خاصیت خود روانکاری بهتری به محصول می بخشددر حالی که با حفظ ویژگیهای عمومی OMINAMID LF مقاومت در برابر شوک و ضربه بیشتری را دارد.

 

ویژگی ها


خود روان کننده: ضریب اصطکاک آن در میان سایر پلی آمیدها کمترین است.
مقاومت در برابر سایش آن بهتر از PA6 طبیعی است.
استحکام کششی و مقاومت فشاری آن همانند Omniamid G است با این تفاوت که مقاومت در برابر شوک و خستگی آن به مراتب بالاتر است.
مقاومت در برابر فرسایش و ضد آب بودن و مقاومت در دمای پایین خوب آن
رنگ قرمز

 

نقاط ضعف


رطوبت پذیر است، اگرچه این مقدار، کمتر از PA6G است. چرا که ساختار مولکولی سازنده در ابعاد بزرگتر کیفیت بهتری در مقایسه با ساختار با ابعاد کوچکتر دارند.

 

کاربرد


خودروانکنندگی خوب آن باعث شده که این نوع از نایلون مناسب جهت دست آوری قطعات مکانیکی بوده و دارای ضریب اصطکاک کم و مقاوم باشند. به لطف ویژگی های خوب مکانیکی آن، امکان دست آوری به قطعات در ابعادی بزرگتر، استفاده عمده ای از این مواد برای تولید چرخ دنده با قطر بزرگ، قرقره، چرخ ها و کمکی های ضد سایش شده است. با توجه به مقاومت سایشی بسیار عالی آن در ساخت قطعات ماشین آلات و ساخت و ساز و حمل و نقل و کاربرد آن در جهت تولید چرخ دنده، یاطاقانهای کمکی، بلبرینگ، یاطاقان های کشویی و غیره همچنین در صنعت کشتی سازی به علت مقاومت خوب در برابر آب و هوا در غلطک ها مناسب و مورد استفاده می باشد، همچنین در صنعت حمل و نقل و سیستم های کابل کشی ماشین آلات و قرقره ها، چرخ ها و بلوک های کشویی استفاده می شود.
در تماس با محصولات خوراکی و غذایی قابل استفاده نمی باشد.
زمانی که نیاز به مقاومت مکانیکی هست کاربرد دارد گرچه با تغییر میزان رطوبت و جذب آن مشخصه های الکتریکی آن نیز متغیر میشوند.
نسبت به مواد قلیایی، معدنی و حلال ها مقاوم است.
آدرس دفتر
تهران، خیابان سهروردی شمالی، کوچه سینک، پلاک 15، واحد 7
آدرس کارخانه
قم، شهرک صنعتی محمود آباد
تلفن::
(داخلی 1) 13 51 17 88 021
فکس::
42 51 17 88 021
همراه::
09120821921
ایمیل:
polymer@italorientco.com
تلگرام توسعه تفلون
نقشه
نقشه
ارتباط با ما
پست الکترونیک    
پیام
کد امنیتی
خبرنامه
با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت با خبر شوید